7.10.2016

Chata Pod Ketkovákem

Pravidla chování na Ketkováku

Chata pod Ketkovákem se nachází v nádherném místě v údolí řeky Oslavy.

Kapacita chaty je asi 10-15 osob, v létě je možné přespat venku ve stanech.

Cena ubytování je 60 Kč za osobu na noc pro skauty a 120 Kč za osobu na noc pro neskauty + cena spotřebované elektřiny. Při méně než 5 účastnících akce se uplatní minimální taxa za chatu na jednu každou noc 600 Kč (neskauti) nebo 300 Kč (skauti).

Pokud chcete kontaktovat správce základny, použijte mail brnovenkov@skaut.cz.

Rezervace prázdninových termínů pro nečleny Junáka – českého skauta, z. s. se schvalují nejdříve v květnu.

Obsazenost základny můžete vidět v kalendáři. Pro rezervaci ubytování slouží formulář na této stránce. Po jeho vyplnění obdrží správce základny mailem zprávu a na základě vyplněných informací Vaši rezervaci schválí, nebo zamítne. Po schválení, či zamítnutí, Vaší rezervace Vám bude odeslán mail s případným kontaktem pro předání a odevzdání klíčů.

Jihomoravský kraj poskytl ORJ Brno-venkov dotaci na realizaci projektu opravy chaty pod Ketkovákem.

Rezervace

Načítá se kalendář...